Par mums
Par mums

Sapņi piepildās!

Bērnu attīstības un atpūtas centrs ir veidots kā ģimenes uzņēmums, ieguvis skanīgu un oriģinālu nosaukumu – „PALLA”. Vārds “palla” no itāļu valoda tulkojumā nozīmē – „bumba”. Bumbu centrā patiešām ir daudz – vesela vanna! „Negribējās likt standarta nosaukumu, vēlējāmies kaut ko īpašu”.

Ideju, ko realizēt centrā, ir daudz, un tās soli pa solītim tiks ieviestas dzīvē.

Esam radījuši mazu oāzi tieši bērniem, kurā galvenais ir viņu labsajūta. Šobrīd apmeklētājiem ir atvērta bērnu rotaļu istaba  (arī sestdienās), darbojas māmiņu – mazuļu klubiņš, skolēnu brīvlaikos notiek dienas nometnes “Zemūdens valstība”, iespēja iegādāties tematiskus hēlija balonus, „Pallā” esam sapulcinājuši arī krāšņākos pasaku tēlus no bērnu iecienītākajām multfilmām un pasakām. Viņi labprāt paviesosies jūsu bērniņa dzimšanas dienas vai citas nozīmīgas dienas svinībās! Tāpat esam padomājuši arī par vecāku labsajūtu. Jums vairs nav jālauza galva, kur atzīmēt savas atvases īpašo dienu. Pie mums ir labiekārtotas un omulīgas telpas, kur jūs atradīsiet visu nepieciešamo bērnu ballītei – gan rotaļu istabu mazajiem, gan virtuvīti ar traukiem, gan ērtu dīvānu lielākajiem viesiem. PALLA ir lieliska vieta bērnu ballītēm!!!

Mēs piedāvājam ne tikai brīnišķīgu rotaļu istabu ar atrakciju laukumu telpā, bet siltajā laikā arī atrakcijas ārpus telpas (batuts, velokarti, piepūšamās atrakcijas).

Šobrīd tiek strādāts, lai jau tuvākajā laikā piedāvātu arī dažādus košus un oriģinālus aksesuārus bērnu pasākumiem.

Lai visu izsapņoto piepildītu dzīvē, darāmā netrūkst, taču darbs, kurā ielikta sirds degsme, nes prieku un gandarījumu. 🙂