“MĀMIŅU-MAZUĻU KLUBIŅA” SEZONAS NOSLĒGUMS
“MĀMIŅU-MAZUĻU KLUBIŅA” SEZONAS NOSLĒGUMS

Vasara ir klāt un “MĀMIŅU-MAZUĻU KLUBIŅŠ” noslēdz savu otro sezonu, lai septembrī atgrieztos ar jaunām idejām un interesantām sarunu tēmām. Kopā esam aizvadījuši daudz jauku un izzinošu brīžu, kaut vai tikai pavasarī vien! Aprīļa beigās pie mums viesojās Montesori pedagoģe Alla Rubļova, atklājot daudzas interesantas nianses par to, kā veicināt bērniņa spēju un talantu attīstību, balstoties itāļu ārstes Marijas Montesori izstrādātajā apmācības sistēmā, savukārt maija sākumā kopā ar māmiņu Maiju Leišavnieci nobaudījām zaļumus, ko sniedz pati daba – gārsas lapiņas pikantumu, nātres svaigumu, pelašķa rūgtumiņu un citus augus, jaucot tos zaļos smūtijos un pievienojot tējai. Sezonas noslēgumā, 24.maijā, pie mums viesojās kosmetoloģe Daina Sigate un mēs ļāvāmies aromātisko eļļu pasaulei. Uzzinājām, cik daudzveidīgi izmantojamas ēteriskās eļļas, kā pagatavot savu aromātu no tām, kā arī daudz ko citu.

Vēlreiz gribam pateikt lielu PALDIES visiem mūsu īpašajiem viesiem – lektoriem, kuri sezonas garumā dalījās ar savām zināšanām! Katrs no jums, mīļie, sniedzis mums kādu vērtīgu atziņu! Tāpat paldies sakām arī māmiņām (un mazajiem ķipariņiem), ka esat kopā ar mums!

LAI JAUKA UN SKAISTA VASARA! TIEKAMIES RUDENĪ! 🙂

 

Recepte odu un knišļu atbaidīšanai, iesaka D.Sigate:

Ņem svaigas piparmētru lapas un saberž vai smalki sakapā (apm. 2 ēd.k.). Ievieto trauciņā un pārlej ar 100 ml uzkarsētas (ne vārošas!) augu eļļas (derēs jebkura, kas tobrīd ir mājās). Nostādina 2-3 dienas, nokāš. Iegūtajai eļļai pievieno sulu no 1-2 ķiploka daiviņām. Ieziež atklātās ķermeņa vietas.